O mně

Cílem mé práce je vytvoření harmonie …

Po absolvování zdravotnické školy obor všeobecná zdravotní sestra jsem vystudovala fyzioterapii. V průběhu mé praxe a především skrze práci se svými klienty jsem si uvědomila, že trvalé vyléčení těla je závislé na více faktorech. Pozorovala jsem, jak se emoce, mentální nastavení a prostředí, ve kterém žijeme, promítají do celkového zdraví a spokojenosti člověka.

Začala jsem tedy navštěvovat kurzy holistických léčebných terapií, kurzy seberealizace, vzdělávala se v západních i východních systémech práce s tělem. Sama jsem začala praktikovat jógu a začala rozvíjet vlastní spirituální praxi. Tak, abych mohla vést lidi ke zdraví, spokojenosti na všech úrovních jejich těla.

V současné chvíli pracuji nejen s dotykem, léčivým zvukem, aromaterapií, ale snažím se své klienty naučit i správně dýchat, zlepšit jejich držení těla a pomoci jim žít vědomě.

Ráda říkám, že cílem mé práce je vytvoření harmonie, která pro mě znamená to, že se cítíme zdravě ve svém těle, svobodně a uvolněně v naší mysli, šťastně a radostně v srdci a naplněně v duši.


Nejdůležitější je DÁT SI ŠANCI a DOVOLIT SI ZMĚNU, která zákonitě příchází, pokud se na ní nastavíme.